Rosenthal jade serwis obiadowo - kawowy 30el - biały, zestaw, porcelana premium fine bone (4012438487151) - OKAZJE Oceń produkt:

od 899,00 PLN

oszczędzasz do 53%

  • Producent: Rosenthal
  • Kategoria: Serwisy obiadowe
  • Ilość sztuk: 30

Rosenthal Maria 18el. - serwis kawowy

Rosenthal jest jedną z najmocniej konwencjonalnych i jednocześnie najistotniej popularnych marek w Niemczech. Od ponad 135 lat Rosenthal stworzył produkty, które zachwycają formą, funkcjonalnością, jakością oraz ręcznym wykonaniem.

linia „Maria" rozpoczęła się w 1916 roku, została ona nazwana na cześć żony założyciela Philipp Rosenthal, który poślubił 35 lat młodszą Marię 1916th "Maria" oznacza historię porcelany i kultury stołowej. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej udanych kolekcji porcelany Rosenthal.
To wieloboczne naczynia z standardowym reliefem krawędziowym w zarysie girlandy owocowej stały się najobszerniejszą kolekcją Rosenthala. Dostępnych jest ponad 80 najróżniejszych przedmiotów. Przez dziesięciolecia "Maria" raduje się ogromną popularnością i jest jednym z największych i najlepiej sprzedających się kolekcji. Dzięki mnogości specjalnych i dodatkowych części "Maria" spełnia najwyższe indywidualne wymagania dotyczące konwencjonalnej współczesnej kultury stołów i ukazuje się jako kompletny program dla smakoszy. Wyszukany charakter leży z zasady w klasycznej formie i stabilnym, finezyjnym zdobieniem. Naczynia można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce.

komplet zawiera:

- 6 x filiżanka 0,18l
- 6 x spodek pod filiżankę 14cm
- 6 x talerz śniadaniowy 19m

Wszystkie produkty wykonane są w zakładach w Rosenthal w Selb Rothbühl i Thomas am Kulm w Speichersdorf, które są jednymi z innowacyjnych na świecie zakładów produkcyjnych przemysłu porcelanowego.

Możliwość indywidualnego sprowadzenia wszelkich części z serii Maria

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Serwisy obiadowe